Extraform je renomovaný výrobce současného, ​​vyváženého a moderního čalouněného nábytku. Jejich kusy nábytku jsou známé pro svůj mimořádný komfort, odolnost a funkčnost. S atraktivním a přitažlivým designem nabízíme nekonečné možnosti, jak bez problémů integrovat naše produkty do vašeho životního prostředí.

Jádrem naší vize je design, ekologické povědomí a udržitelné a odpovědné obchodní postupy. Snažíme se, aby produkty Extraform ztělesňovaly tyto hodnoty. Spojením moderní tovární výroby s tradičním řemeslem ožívají naše produkty Extraform ve své zaoblené podobě.

Výrobní proces je založen na dokonalé integraci nejmodernější technologie a řemeslného zpracování. Ceníme si dokonalých výsledků, a proto tým odborníků Extraform pečlivě dohlíží a kontroluje každý krok, od návrhu přes výrobu, prototypování, konstrukci, výběr barev a materiálů až po distribuci. Náš nábytek je určen pro lidi, proto při plánování nikdy neztrácíme ze zřetele, že naše kousky musí být praktické pro každodenní život.


Katalog 2023