Představujeme Vám naše partnery, kteří s námi sdílejí společnou vizi a přispívají k našemu vzájemnému úspěchu.

Jsme otevřeni novým možnostem a rádi přivítáme i další zájemce o spolupráci. Pokud máte zájem stát se součástí naší rostoucí sítě partnerů a využít výhod spojených s naší značkou, neváhejte nás kontaktovat.

 


ASKO - skandinávské prémiové spotřebiče s více jak 70letou tradicí

V našem showroomu nabízíme prémiové domácí spotřebiče v té nejvyšší kvalitě. Spotřebiče ASKO skvěle propojují kvalitní materiály a technologické funkce s moderním, nadčasovým a skandinávským designem, inspirovaným přírodou. Pro značku ASKO je design více než jen vzhled. Znamená také uživatelskou přívětivost, funkci, kvalitu i respekt k životnímu prostředí.


Alutech Bohemia - český výrobce hliníkových pergol a stínící techniky

Ve spolupráci se společností Alutech Bohemia Vám nabízíme hliníkové pergoly, zasklívací systémy, přístřešky pro auta a stínící techniku. Pro více informací o produktech navštivte webové stránky výrobce, kde v případě zájmu o produkt stačí vyplnit nezávaznou poptávku.


Laurens - designové radiátory

Díky vlastním konstrukčním a designovým návrhům, inovativním řešením a individuálnímu přístupu se stala značka Laurens synonymem pro luxusní, kvalitní a pohledné radiátory nejen na evropských trzích. Přidružení výrobci a designeři z Itálie, České republiky, Německa a Španělska vyrábí z části exkluzivně pro skupinu Laurens na základě vlastních originálních a inovativních návrhů to nejlepší, tak abychom Vám byli schopni nabídnout co nejširší výběr radiátorů. Pro více informací o produktech navštivte webové stránky výrobce nebo navštivte náš showroom, kde se můžete na vybrané produkty podívat.


Timbermakers - luxusní nábytek z českého dřeva

Specializují se na výrobu nábytku v nádherné kombinaci dřeva a epoxidové pryskyřice, ovšem v nabídce najdete i interiérové doplňky. Každý kus je originál - zaměřují se především na zakázkovou výrobu. Pro více informací o produktech navštivte webové stránky výrobce nebo navštivte náš showroom, kde se můžete na vybrané produkty podívat.