Jsme designově orientovaná značka z Bosny a Hercegoviny, která vytváří moderní, funkční a vysoce pohodlný nábytek. Nábytek Volumen je nenáročný a představuje moderní pojetí klasických hodnot. 

Design je moderní, chytrý a pečlivě promyšlený, přičemž materiály jsou špičkové kvality. Design vnímáme jako jemnou souhru estetiky a funkčnosti. Věnujeme proto maximální pozornost detailům a se zdroji zacházíme zodpovědně. Naším cílem je vytvářet vysoce kvalitní a přitom dostupný nábytek, který splňuje požadavky moderního životního stylu.

Díky desetiletím zkušeností ve všech fázích výrobního procesu máme nyní k dispozici nekonečné možnosti při vytváření inovativních a moderních řešení. Spojením tradičních hodnot, výrobních odborných znalostí a porozumění potřebám dnešního jednotlivce vyrábíme nábytek, u kterého věříme, že zvyšuje kvalitu života. Volumen představuje směs vysoce kvalitního řemesla a nejmodernější technologie. Kvalita je přímo zaručena cyklickým testováním v našich vlastních výrobních závodech. Dodržujeme všechny standardy FSC.


Katalog 2023/24