VOLUMEN je designově orientovaná značka z Bosny a Hercegoviny, která vytváří moderní, funkční a vysoce pohodlný nábytek. Nábytek Volumen je nenáročný a představuje moderní pojetí klasických hodnot. 

Design je moderní, chytrý a pečlivě promyšlený, přičemž materiály jsou špičkové kvality. Design vnímají jako jemnou souhru estetiky a funkčnosti. Věnují proto maximální pozornost detailům a se zdroji zacházíme zodpovědně. Cílem je vytvářet vysoce kvalitní a přitom dostupný nábytek, který splňuje požadavky moderního životního stylu.

Díky desetiletím zkušeností ve všech fázích výrobního procesu mají nyní k dispozici nekonečné možnosti při vytváření inovativních a moderních řešení. Spojením tradičních hodnot, výrobních odborných znalostí a porozumění potřebám dnešního jednotlivce vyrábí nábytek, u kterého věří, že zvyšuje kvalitu života. Volumen představuje směs vysoce kvalitního řemesla a nejmodernější technologie. Kvalita je přímo zaručena cyklickým testováním v jejich vlastních výrobních závodech. Dodržovány jsou všechny standardy FSC.


Katalog 2023/24